Reference

Chystáte svatbu a nemáte Svatební skleničky? Jste maturanti a potřebujete Skleničky na maturitní ples? Chcete potěšit své blízké nebo přátelé vkusným dárkem? Nebo chcete prezentovat svou firmu před obchodním partnerem a hledáte seriózní firmu, která vám vyrobí Firemní prezenty?

Na internetu existuje mnoho služeb, které se pokoušejí o hodnocení obchodů. Bohužel ani jedna z nich nepamatuje na to, že hodnotit obchod by měli především samotní zákazníci tohto obchodu. Tím, že hodnocení bývá otevřené, mohou svůj obchod hodnotit sami majitelé (samozřejmě pozitivně). Z takového hodnocení se stává nepoužitelný aspekt pro rozhodování, ve kterém obchodě nakoupit.

Právě proto přichází Heuréka s nezávislou službou Ověřeno zákazníky

Vám poradí, jak vybrat nejlepší produkt za výhodnou cenu. Zároveň přináší uživatelské recenze produktů a služeb internetových obchodů, které vedou k úspěšnému nákupu.

Overené zákazníkmi sa pýta iba zákazníkov, ktorí v obchode nakúpili. Robí to zasielaním dotazníku po nákupe. Cieľom je získať objektívny a overený názor na kvalitu obchodu, ktorý dá vyniknúť kvalite a minimalizuje falošné hodnotenia. Overené zákazníkmi je služba Heureky, ktorá zaisťuje nezávislé hodnotenie obchodov iba od reálnych zákazníkov a tým dáva nakupujúcim informáciu o tom, aké kvalitné sú služby daného obchodu.

Ověřeno zákazníky se ptá pouze zákazníků, kteří v obchodě nakoupili. Dělá to zasíláním dotazníku po nákupu. Cílem je získat objektivní a ověřený názor na kvalitu obchodu, který dá vyniknout kvalitě a minimalizuje falešné hodnocení. Ověřeno zákazníky je služba Heureky, která zajišťuje nezávislé hodnocení obchodů pouze od reálných zákazníků a tím dává nakupujícím informaci o tom, jaké kvalitní jsou služby daného obchodu.

Certifikát Overené zákazníkmi, udělen na základě spokojenosti zákazníků, buduje důvěru našeho e-shopu. Ti, kteří jsou nejvíce slyšet, jsou zpravidla naši největší kritici. Díky službě Ověřeno zákazníky však slyšíte všechny. Zdarma dostanete zpětnou vazbu od všech našich zákazníků. Více o Overené zákazníkmi.

Proto jsme se rozhodli jít s kůží na trh a zveřejňovat názory našich zákazníků na našich stránkách z portálu Heureka. Zde si můžete ověřit, zda jsou reference GRADIM hodnověrné. Ať už je hodnocení kladné nebo záporné, Váš názor si ceníme a učíme se z něj. Přejeme Vám hodně štěstí při výběru té správné firmy. Zůstáváme s pozdravem a těšíme se na spolupráci.