Doprava a Platba

Doprava

Způsob doručení

1. Dodavatelsky  – zboží vám doručíme osobně nebo balíkem PoštyBezHranic prostřednictvím České Pošty . V ceně je zahrnuto i pojištění zboží pro případ poškození. Datum, čas a místo vám předem sdělíme telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím SMS-ky. Zboží si po převzetí ihned zkontrolujte.

2. Osobní odběr – zboží si po telefonické domluvě převezmete přímo na adrese provozu SNP 1936, areál OSBD, případně v sídle firmy Rozkvet 2067/150, 017 01, Považská Bystrica. Zboží si při převzetí osobně zkontrolujte.

Cena za dopravu

Doprava ZDARMA (hodnota objednávky nad 1500 Kč) …. 0 Kč

Pro všechny objednávky v hodnotě nad 1500 Kč je DOPRAVA ZDARMA. Hodnota objednávky je částka po odečtení příslušných slev. Zboží vám doručíme ZDARMA osobně nebo balíkem České pošty jako křehký balík. Termín dodání vám sdělíme emailem, SMS-kou, nebo telefonicky 1-2 dny předem. V případě poškození Vám posíláme nové zboží. Platba předem převodem na účet nebo platební kartou.

U objednávek, jejichž hodnota nepřesáhne 1500 Kč účtujeme dopravní náklady následovně:

   Balík Do Balíkovny …. 99 Kč

Zboží zasíláme jako balík na uvedenou pobočku Balíkovny. Lhůta přepravy D + 5 (dodání pátý pracovní den po dni podání). Platba předem převodem na účet nebo platební kartou. Zboží si po převzetí ihned zkontrolujte. V případě poškození vám posíláme nové zboží.

Balík Na poštu logo - Česká pošta     Balík Na Poštu …. 109 Kč

Zboží zasíláme jako balík České Pošty na uvedenou poštu. Lhůta přepravy D + 5 (dodání pátý pracovní den po dni podání). Platba předem převodem na účet nebo platební kartou. Zboží si po převzetí ihned zkontrolujte. V případě poškození vám posíláme nové zboží.

Balík Do ruky logo - Česká pošta    Balík Do Ruky …. 119 Kč

Zboží zasíláme jako balík kurýrem České pošty na uvedenou adresu. Lhůta přepravy D + 5 (dodání pátý pracovní den po dni podání). Platba předem převodem na účet nebo platební kartou. Zboží si po převzetí ihned zkontrolujte. V případě poškození vám posíláme nové zboží.

Platba

V případě odeslání objednávky z naší webstránky je objednávka automaticky generovaná serverem a přeposlaná našemu obchodnímu oddělení, a zároveň Vám na Vaši emailovou adresu. Následně Vás budeme kontaktovat prostřednictvím emailu, nebo telefonicky. V případě, že jste uvedli nesprávnou emailovou adresu, nebo objednávka nebyla správně odeslána, a do 5-ho pracovního dne Vás nebude nikdo kontaktovat, prezvoňte nám na tel. číslo +421 905 523 995, nebo pište na gradim@gradim.sk.

DOBÍRKOU …. 35 Kč – dobírku lze uhradit na dodací poště nebo kurýrovi v hotovosti nebo platební kartou. Doklad o úhradě vydává dodací pošta nebo kurýr.

PŘEVODEM NA ÚČET …. 0 Kč – po obdržení vaší objednávky vám e-mailem zašleme zálohovou fakturu s údaji k platbě (číslo našeho účtu, částku a variabilní symbol platby tj. číslo zálohové faktury, abychom mohli identifikovat vaši platbu. Dokladem o úhradě je výpis z účtu.

PLATOBNÍ KARTOU …. 0 Kč – po zadání údajů vaší platební karty bude úhrada připsána na náš bankovní účet. Dokladem o úhradě je výpis z účtu.

V HOTOVOSTI …. 0 Kč – při převzetí zboží po tel. úmluvě na adrese provozovny SNP 1936, areál OSBD, případně v sídle firmy Rozkvet 2067/150, 017 01, Považská Bystrica. Doklad o úhradě vydává dodavatel.

Daňový doklad dle Zákona o dani z příjmů obdržíte při předání zboží.