O nás

“More than just a glass …”

Od roku 1992 jako vyjadřuje samotný název firmy se zabýváme GRAvírovaním skla DIamantovou Mikrobrúskou, což svědčí o našich bohatých zkušenostech v oblasti zušlechtění skla.

Stálá provozovna firmy se nachází v Považské Bystrici, vzdálené 25 km od tradičního výrobce skla RONA Lednické Rovne, který je naším hlavním dodavatelem suroviny.

Nabídkou našich služeb se snažíme uspokojit požadavky zákazníka počínaje nákupem suroviny, samotným gravírováním, zajištěním požadovaného balení až po dopravu k zákazníkovi.

Sklo se svou tradicí i užitnými a estetickými vlastnostmi stává součástí moderního životního stylu a získává si široký okruh zákazníků. Gravírováním se mění na originální dárek nebo suvenýr ať už jako pohár, kalich, láhev, váza, prezent Vaší firmy, města či obce. Jako sklenička na maturitní ples je vzpomínkou na vzácné chvíle mládí. V podobě svatební nebo výroční skleničky umocňuje význam důležitých životních okamžiků. Může Vás současně prezentovat a zároveň potěšit Vás i Vaše přátele, obchodní partnery, klienty, či zaměstnance.

                                Přejeme Vám příjemný nákup a děkujeme za Vaši důvěru.